כלים לבדיקת מיקומים בגוגל

כלים לבדיקת מיקומים בגוגל

10
מערכת רנק ריינג'ר (Rank Ranger)

רנק רנג'ר (Rank Ranger) בדיקת מיקומים בגוגל

רנק רנג'ר (Rank Ranger) היא סוג של מערכת All-In-One לעולם ה – SEO.

המערכת כוללת יכולות מעקב מתקדמות אחר המיקומים של האתר, ניתוח סביבת התחרות, מעקב אחר קישורים נכנסים לאתר, מחקר מילות מפתח, יכולות ניתוח, בקרה והפקת דו"חות תקופתיים ללקוחות.
10
מערכת הייבר (Highver)

הייבר (Highver) בדיקת מיקומים בגוגל

הייבר (Highver) היא מערכת ניהול, מעקב ובקרה של משימות קידום אורגני (SEO) שפותחה על ידי שמוליק דורינבאום ודניאל זריהן. המערכת כוללת בתוכה כלי מחקר מילות מפתח, בדיקה יומיומית של מיקומי האתר, ניתוח של רמת האופטימיזציה של האתר ויכולות שיתוף והתממשקות מתקדמות.

לדעתי, המערכת של הייבר (Highver) מעולה למקדמים מתחילים או בעלי עסקים ללא ניסיון אשר מקדמים את עצמם משום שמערכת כוללת בתוכה הרבה מאוד צ'ק ליסטים, משימות והנחיות ברורות שיכולות לקצר בצורה משמעותית את עקומת הלמידה שלך.
10
מערכת זפו (Zefo)

זפו (Zefo) בדיקת מיקומים בגוגל

זאפו (Zefo) היא מערכת ניהול, מחקר ודיווח למקדמי אתרים עם יכולות מקיפות של מעקב ובדיקה של מיקומים במנועי חיפוש שונים (Google, Baidu, Yandex, Bing), ניטור מתחרים, ניהול קישורים, ניתוח האתר (SEO Audit), ניתוח תנועה ועוד.

מבין הכלים הישראליים, זאפו (Zefo) מציעה את סט הכלים הרחב ביותר לקידום אתרים – כמובן שאין מתנות חינם, והמערכת של זאפו (Zefo) היא המערכת היקרה ביותר מבין המערכות הישראליות.

SEO Toolbar כלים מומלצים לבדיקת מיקומים בגוגל

בדיקת מיקומים יומית, שבועית או חודשית בגוגל היא חיונית להבנת קצב ההתקדמות, התחרות והנוכחות של האתר בגוגל.

כל הכלים, המערכות והכלים שמוצגים ב – SEO Toolbar, מעניקים לך את האפשרות לבצע בדיקת מיקומים אוטומטית במגוון מנועי חיפוש על מספר בלתי מוגבלת של מילות מפתח, מתחרים ואתרים. על בסיס המידע שיתקבל, ניתן יהיה לקבל החלטות מושכלות, נכונות ומהירות יותר מהמתחרים שישנים בעמידה.

באופן כללי, ניתן לבצע את הבדיקה בצורה ידנית ולתעד עד כל התהליך במסמך אקסל פשוט – אך, בסופו של יום מדובר במשימה מונוטונית, משעממת ושואבת זמן שניתן בקלות לבצע מידי יום בצורה אוטומטית על ידי שימוש במערכת חיצונית.